Targowa jesień w OMNI3D

Targowa jesień w OMNI3D

W okresie od września do listopada przedstawiciele OMNI3D będą obecni na wielu branżowych targach, prezentując możliwości drukarki Factory 2.0 Production System, stosowane filamenty oraz dotychczasowe projekty.

Sezon otwierają odbywające się w dniach 19-23 września targi For Arch w Czechach, gdzie OMNI3D będzie towarzyszyć jednemu ze swoich resellerów, czeskiej firmie Elvira. For Arch to jedna z najważniejszych imprez dla branż budowniczych i konstrukcyjnych, która istnieje już od 27 lat. Na targach można spotkać inwestorów oraz producentów, dostawców czy deweloperów związanych z sektorem budowlanym.

Między 28 a 28 września wspierać będziemy na targach TCT Show kolejnego resellera, firmę CDG. TCT Show odbywa się w Birmingham, w Wielkiej Brytanii. To okazja do wymiany doświadczeń w zakresie innowacji dla przemysłu, nowych rozwiązań domowych i prosumenckich. W czasie TCT Show premierę mają nowatorskie urządzenia i oprogramowania.

Przedstawiciele OMNI3D będą też obecni na odbywających się w dniach 3-5 października targach IN3DUSTRY w Hiszpanii. OMNI3D towarzyszyć będzie firmie INTECH3D. Wystawcy mają szansę na promowanie swoich projektów i produktów, a także udział w panelach branżowych dotyczących innowacji w inżynierii i produkcji.

Czeskie MSV to najważniejsze targi przemysłowe w Europie Środkowej, a każdego roku w imprezie bierze udział do 1500 wystawców. To Międzynarodowe Targi Maszynowe skupiające profesjonalistów i inwestorów z przemysłu maszynowego oraz elektrotechnicznego. Między 9 a 13 października przedstawiciele OMNI3D będą tu obecni po raz kolejny razem z czeskim partnerem Elvira.

Od 14 do 17 listopada OMNI3D będzie wystawcą na targach Formnext w Niemczech. To wiodące, międzynarodowe wystawy oraz konferencje dotyczące nowej generacji technologii wytwarzania – inteligentnych rozwiązań produkcyjnych przyszłości. Na stoisku OMNI3D odwiedzający będą mogli zobaczyć drukarkę Factory 2.0 Production System oraz projekty drukowane z jej wykorzystaniem.

 

Spotkaj się z nami!

  • 19-23 września: For Arch, Czechy
  • 26-28 września: TCT Show, Wielka Brytania
  • 3-5 października: IN3DUSTRY, Hiszpania
  • 9-13 października: MSV, Czechy
  • 14-17 listopada: Formnext, Niemcy