Podsumowanie miesiąca: wrzesień w OMNI3D

Wrzesień był dla nas niezwykle intensywnym miesiącem, obfitującym w wiele wyjazdów na targi i spotkania.  Przeszliśmy do finału piątej edycji konkursu „Innovation to Company” koordynowanego przez Wiedeńską Izbę Handlową. Jesteśmy firmą, która ma być z czego dumna. Dzisiaj trochę będziemy się chwalić.

Omni3D na Additive Manufacturing Meeting 2019 we Wrocławiu

Krzysztof Kardach nasz Główny Technolog był jednym z prelengentów  Additive Manufacturing Meeting 2019 we Wrocławiu. Przybliżył zastosowanie druku 3D w branży motoryzacyjnej. Dodajmy, że organizatorem tego wydarzenia jest jednostka badawcza CAMT-FPC (Centre for Advanced Manufacturing Technologies – Fraunhofer Project Center CAMT-FPC) powstała w 2008 roku na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej i wchodzi w skład międzynarodowego Centrum Badawczego Fraunhofer Project Center (FPC) utworzonego razem z Fraunhofer Geselschaft z Drezna w obszarze technologii laserowych i przyrostowych.

Omni3D wystawcą podczas targów SYMAS oraz konferencji IT Future Expo

Nie mogło nas zabraknąć w Krakowie i w Warszawie. W stolicy Małopolski nasze stoisko odwiedzali goście 11. Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS. Tutaj właśnie zaprezentowaliśmy naszą najnowszą drukarkę, czyli Omni500 LITE. Z kolei w Warszawie byliśmy obecni podczas spotkania elity polskiego IT, czyli konferencji IT Future Expo. Wydarzenie w całości jest poświęcone technologiom dla biznesu.

Jesteśmy finalistami konkursu „Innovation to Company”

We wrześniu otrzymaliśmy również bardzo dobrą wiadomość. Omni3D przeszło do finału konkursu „Innovation to Company”. Odpowiedzieliśmy na wyzwanie Frauenthal Service, spółki wchodzącej w skład Frauenthal Holding, która poszukuje innowacyjnych startupów m.in. w obszarze druku przemysłowego 3D.

Nieprzypadkowo piszemy o organizatorach i innowacyjności. Polska jeszcze nie zajmuje zaszczytnego miejsca w rankingu innowacyjności wśród krajów Unii Europejskiej. Wystarczy spojrzeć na raporty. Natomiast Omni3D to już innowacyjne przedsiębiorstwo, które współpracuje z jednostkami naukowymi w kraju i zagranicą oraz zaawansowanymi technologicznie globalnymi markami.

Już niebawem film promocyjny Omni3D!

Postanowiliśmy podzielić się tą informacją z klientami i wszystkimi zainteresowanymi drukiem 3D, dlatego za nami zdjęcia do filmu reklamowego,w którym dowiecie się także o naszej współpracy z globalną marką.
Montaż w trakcie, więc niebawem będziemy mieć prawdziwą niespodziankę! Kto wie, może sami wydrukujemy statuetkę, w końcu nie było dużej tremy.