Podsumowanie listopada w Omni3D

Listopad był dla nas niezwykle pracowitym miesiącem, obfitującym w wiele wydarzeń, spotkań z partnerami i klientami, w tym oczywiście to dla nas najważniejsze – Targi FORMNEXT we Frankfurcie.

Ten miesiąc zaczęliśmy od przygotowania filmu promującego naszą drukarkę Omni500 LITE. W prawdziwie kosmicznym stylu pokazaliśmy zalety naszej debiutującej drukarki. Film powstanie w kilku wersjach językowych, premiera już wkrótce! Zachęcamy do obserwowania i subskrybowania naszego kanału Youtube.

Omni3D na targach BraBeviale oraz Warsaw Industry Week

Nie mogło nas zabraknąć na najważniejszych listopadowych targach, zarówno w kraju jak i zagranicą. Braliśmy udział w Targach BraBeviale w Niemczech, gdzie nasza Factory 2.0 na bieżąco drukowała wyjątkowe, bo projektowane na życzenie klienta butelki z materiału PLA-36. W kraju gościliśmy na Targach na Warsaw Industry Week. To Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Organizatorzy zapewniają, że to największe targi przemysłowe w naszym kraju. Trzeba przyznać, że nie brakowało osób zainteresowanych przemysłowym drukiem 3D.

Jednak najważniejszym wydarzeniem z pewnością były Targi Formnext 2019. Tutaj prezentowaliśmy nasze dwie nowe drukarki Omni500 LITE oraz Factory 2.0 NET, o czym już pisaliśmy na naszym blogu “Omni3D na targach Formnext 2019”.

Ortotyka 3D

Przed nami pracowity grudzień. Rusza bowiem projekt „Ortotyka 3D”. W trakcie kilku miesięcy będziemy współpracować z konsultantami firmy Meyra Group, aby dla wyłonionych uczestników powstały wysokiej jakości wydruki 3D, które będę spełniały funkcje rehabilitacyjne. Działania promocyjne powierzyliśmy Fundacji On/Off.

Druga edycja projektu stażowego

Po raz drugi ruszamy z projektem stażowym. Będziemy szukać kreatywnych studentów, dla których nauka i poszukiwanie nowych rozwiązań jest prawdziwą przygodą.