Omni3D rozpoczyna sprzedaż w Arabii Saudyjskiej

To dobry początek 2020 roku dla Omni3D – w styczniu podpisaliśmy umowę z pierwszym resellerem w Arabii Saudyjskiej – firmą FDIND Future Dimensions Company. Tym samym rozpoczynamy sprzedaż przemysłowych drukarek 3D na całkiem nowych rynkach eksportowych.  

Arabia Saudyjska to całkiem nowy i bardzo obiecujący obszar dla polskiego producenta przemysłowych drukarek 3D. Dokładnie rok temu, w styczniu 2019 właśnie tam powstał pierwszy dom wydrukowany w technologii 3D. Co więcej, władze Arabii Saudyjskiej zapowiadają dalsze wykorzystanie technologii druku 3D w kolejnych projektach infrastrukturalnych.

„FDIND to nasz pierwszy reseller w regionie, z którym wiążemy nadzieję dynamicznego rozwoju. Jestem przekonany, że nasza pasja i doświadczenie pozwoli na osiągnięcie wspólnego sukcesu i wzmocni wizerunek marki Omni3D na świecie ” – mówi Tomasz Graniec, Export Manager Omni3D

Firma Future Dimensions Company (FDIND) to kompleksowy dostawca usług związanych z drukiem 3D w Arabii Saudyjski. Swoje usługi świadczy w sektorze przemysłu lotniczego, cywilnego oraz architektonicznego.

Firma FDIND z Arabii Saudyjskiej stała się 19 aktywnym resellerem firmy.

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz – kontakt@omni3d.net