Omni3D na targach 3D Additive Expo w Portugalii – współpraca z nowym resellerem firmą MRTech Concept.

Firma Omni3D pod koniec lutego podpisała umowę z pierwszym resellerem w Portugalii – firmą MRTech Concept. Przypieczętowaniem współpracy będzie wspólny udział dwóch firm w targach 3D Additive Expo (Batalha, Portugalia).

Additive Expo to ważna, bo pierwsza taka edycja targów druku 3D i technologii przyrostowych w Portugalii. Podczas tego wydarzenia na wspólnym stoisku (1C 06) firmy zaprezentują możliwości przemysłowych drukarek Omni3D – Factory 2.0 oraz Omni500 LITE.  Na odwiedzających targi będą czekać doświadczeni specjaliści, którzy podczas otwartej prezentacji przedstawią case-study firmy i odpowiedzą na pytania z zakresu technologii druku 3D.

“Portugalia zawsze stanowiła dla nas jeden z głównych celów sprzedażowych, jako kraj który dzięki dynamicznemu rozwojowi staje się atrakcyjny dla innowacyjnych rozwiązań takich jak druk 3D. Szukając partnera określiliśmy najlepszy teren działania i bliskość najważniejszych obszarów przemysłowych, a nasz wybór, którym jest MRTech Concept z Marinha Grande odpowiada wszystkim tym parametrom. Dodatkowo otwartość i zaangażowania ludzi z MRTech Concept dała Nam poczucie pewności, że jest to właściwy partner i z Nim wiążemy swoje szanse rozwoju w Portugalii.” – mówi Tomasz Garniec, Export Manager Omni3D

MRtech Concept to marka należąca do istniejącej od 1987 roku firmy SODEMOL, LDA – zapewnia kompleksowe usługi z zakresu druku 3D, misją firmy jest przyczynianie się do innowacji działań, zmiany koncepcji i kwestionowania sposobów produkcji.
Firma MRTech Concept z Portugalii stała się 20 aktywnym resellerem firmy.