Programista

MIEJSCE PRACY: CENTRUM POZNANIA

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek studiów: elektronika i telekomunikacja, informatyka, elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika, fizyka techniczna lub podobny
  • Znajomość systemu Linux
  • Doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych
  • Umiejętność programowania w C/C++ mikrokontrolerów 32-bitowych w architekturze ARM (Cortex-M)
  • Zainteresowanie systemami wbudowanymi, IoT, elektroniką, projektowaniem obwodów PCB
  • Znajomość systemu wersjonowania Git
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Znajomość zestawu kompilatorów GCC
  • Wiedza z zakresu elektroniki, mechatroniki itp.
  • Wiedza w zakresie licencji oprogramowania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

  • Praca nad rozwojem nowych funkcjonalności maszyn
  • Optymalizacja obecnych rozwiązań
  • Wykonywanie testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • Sporządzanie i aktualizacja wymaganej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zewnętrznymi zespołami specjalistów

Oferujemy:

  • Praca w zespole R&D dedykowanym dla rozwoju innowacyjnych produktów w branży druku 3D
  • Pracę przy nowych projektach badawczych unikalnych w skali światowej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, B2B
  • Pracę w młodym, doświadczonym zespole
  • Możliwość poznania technologii druku 3D
  • Możliwość uczestniczenia w całym procesie produkcyjnym zaczynającym się od założeń konstrukcyjnym, poprzez wykonywanie prototypów, wdrożenia produkcyjne, aż po produkcję seryjną

Dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV na adres: hr@omni3d.pl

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli:” Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OMNI3D  Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-758), Garbary 64 moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla celów realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679”.