Mechatronik

MIEJSCE PRACY: CENTRUM POZNANIA

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji mechanicznych,
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego,
  • Znajomość programu Autodesk Inventor, Autocad itp.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami mechanicznymi,

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • Wykonywanie i nadzór nad projektami konstrukcyjnymi,
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami elementów mechanicznych,
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Współudział we wszystkich etapach powstawania produktów,
  • Czynny udział w ustaleniach technicznych z podwykonawcami,
  • Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów,
  • Koordynowanie i kontrolowanie prac inżynieryjnych w obrębie projektu z pełnym przygotowaniem dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Warunki do zdobycia nowych umiejętności i bogatego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość poznania technologii druku 3D,
  • Pracę w młodym i doświadczonym zespole

Dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV na adres: hr@omni3d.pl

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli:” Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OMNI3D  Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-758), Garbary 64 moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla celów realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679”.