Elektronik

MIEJSCE PRACY: CENTRUM POZNANIA

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek studiów: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika, fizyka techniczna lub podobny
  • Wiedza z zakresu projektowania cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • Znajomość oprogramowania Altium Designer, Eagle do projektowania obwodów PCB
  • Doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu układów elektronicznych
  • Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi – miernik, oscyloskop itp.
  • Umiejętność czytania schematów technicznych
  • Samodzielność podczas wykonywania zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dok. technicznej
  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów PCB w aplikacjach opartych o mikrokontrolery
  • Znajomość systemu wersjonowania Git

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu programowania mikrokontrolerów 32-bitowych w architekturze ARM (Cortex-M) w językach C/C++
  • Znajomość platform takich jak Raspberry Pi, Arduino itp.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu norm i kompatybilności elektromagnetycznej

Obowiązki:

  • Praca nad rozwojem nowych funkcjonalności maszyn
  • Optymalizacja obecnych rozwiązań
  • Wykonywanie testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • Sporządzanie i aktualizacja wymaganej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zewnętrznymi zespołami specjalistów

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie, która ma ambicje, aby być liderem w branży  drukarek 3D
  • Pracę przy nowych projektach badawczych unikalnych w skali światowej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, B2B
  • Pracę w młodym, doświadczonym zespole
  • Możliwość poznania technologii druku 3D
  • Możliwość uczestniczenia w całym procesie produkcyjnym zaczynającym się od założeń konstrukcyjnym, poprzez wykonywanie prototypów, wdrożenia produkcyjne, aż po produkcję seryjną

Dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV na adres: hr@omni3d.pl

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli:” Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OMNI3D  Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-758), Garbary 64 moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla celów realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679”.