5 możliwości wykorzystania druku 3D w Twojej firmie

5 możliwości wykorzystania druku 3D w Twojej firmie

Zastanawiasz się, w jaki sposób można wdrożyć druk 3D w Twojej firmie? Poznaj szczegóły tej technologii dzięki usługom takim jak wynajem drukarki 3D czy druk 3D na zlecenie.

OMNI3D poszerza swoje usługi dla klientów biznesowych. Od września funkcjonują trzy nowe pakiety zakupu przemysłowej maszyny do druku 3D, Factory 2.0 Production System, ale także rozbudowana gama innych możliwości wdrożeń – proponujemy długoterminowy najem sprzętu oraz druk 3D na zlecenie. Drukujemy m.in. w pełni funkcjonalne prototypy, narzędzia, części zamienne czy produkty finalne.

„Celem działania OMNI3D jest optymalizacja kosztów produkcji dla naszych klientów, dlatego każdą współpracę rozpoczynamy od bezpłatnego audytu. Jego wynikiem jest wskazanie konkretnych etapów procesu produkcyjnego, w których możliwe jest zastąpienie lub wzbogacenie tradycyjnych technologii drukiem 3D. Takie podejście pozwala nam w pełni zrozumieć potrzeby klienta i zaproponować mu optymalne rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i możliwości – zakup drukarki 3D, druk na zlecenie lub najem długoterminowy.” – komentuje Paweł Robak, CEO OMNI3D.

OMNI3D wspiera jednocześnie swoich klientów w procesie pozyskiwania finansowania, proponuje także warsztaty z druku 3D, na których dowiesz się, jak działa drukarka 3D, którą technologię druku 3D wybrać oraz jak przygotować model 3D.

Poznaj naszą ofertę:

  1. Druk na zlecenie
  2. Wynajem drukarki 3D
  3. Pakiet BASIC (zakup drukarki z 12-miesięczną gwarancją i dniem szkolenia)
  4. Pakiet OPTIMUM (zakup drukarki z 18-miesięczną gwarancją i dniem szkolenia)
  5. Pakiet PROFESSIONAL (zakup drukarki z 24-miesięczną gwarancją i trzema dniami szkolenia)

 

Skorzystaj z darmowego audytu: